27 lipca 2016

Kwiaty mysłowickie

Można powiedzieć, że doroczne Wystawy Kwiatów i Kompozycji Kwiatowych w Mysłowicach to już swego rodzaju marka. Wydarzenie odbywające się jak zawsze na początku sierpnia w hotelu „Trojak” współtworzą od początku Rybnicki Klub Miłośników Kwiatów, firma Purus z Mysłowic, włączyło się w nie również stowarzyszenie My To Mysłowice. Głównym pomysłodawcą był obecny wiceprezydent Mysłowic Bernard Pastuszka. 

Wystawie towarzyszyć w tym roku będą kiermasz roślin i zdrowej żywności, zwiedzający będą mogli zagłosować na najpiękniejsze kwiaty oraz kompozycje. Zwycięzcy tych eliminacji otrzymają puchary oraz dyplomy. W ubiegłym roku kwiaty w Trojaku oglądało około półtora tysiąca osób, teraz liczymy, że frekwencja jeszcze wzrośnie.

plakat2016_A1

Patronat nad IV Wystawą Kwiatów i Kompozycji Kwiatowych objął Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok, Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska oraz Poseł na Sejm RP Wojciech Król.

Sponsorami imprezy są firmy: PURUS, W-S Wesoła, Katowicki Węgiel, Lemar Elektric, Efekt BHP, Soltur sp. z o. o., Recital Serwis, Gwarek Ustroń oraz Polmis Trojak.

Początek wystawy już w sobotę 6 sierpnia od godzinie 9tej, zapraszamy także w niedzielę 7 sierpnia, w oba dni do godziny 17tej. Oczywiście w hotelu Trojak przy ulicy Stadionowej 11.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
Zobacz także:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

Lub