2 kwietnia 2015

Konkurs „Podwórko NIVEA” – głosujmy na Brzęczkowice

 

Plac przy ulicy Bernarda Wały na Brzęczkowicach bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”. W konkursie organizowanym przez znanego producenta kosmetyków mogą uczestniczyć udział gminy oraz spółdzielnie mieszkaniowe.

Pierwsza tura głosowania będzie trwała do końca kwietnia i ma ona wyłonić 20 zwycięskich lokalizacji, wśród tych pretendentów jest plac przy Bernarda Wały. W maju będzie wyłoniona kolejna szczęśliwa 20tka, co da łącznie 40 rodzinnych miejsc zabaw, gdzie do końca roku 2015 powstać mają place zabaw wg projektu sygnowanego przez NIVEA.

podwórko

Plac na Brzęczkowicach bierze udział I turze głosowania. Z problemów technicznych start głosowania uległ pewnemu opóźnieniu, jednak organizatorzy pracują nad rozwiązaniem problemu. Głosowanie w konkursie „Podwórko NIVEA” będzie odbywać się na stronie NIVEA, szczegóły można śledzić również na facebooku NIVEA.

Plac zabaw przy ulicy Bernarda Wały jest w tragicznym stanie, stąd już kilka miesięcy temu grupa rodziców zbierała podpisy pod apelem, by miasto wraz ze spółdzielnią przyczyniły się do wybudowania tu nowoczesnego placu zabaw. Mamy nadzieję, że dzięki konkursowi NIVEA uda się ożywić to miejsce.

Namawiamy wszystkich mysłowiczan do głosowania na lokalizację przy Wały, to miejsce potrzebuje Waszego wsparcia!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
Zobacz także:

Komentarze

Anita Nowak
9 kwietnia 2015 (10:54)
Anita Nowak, 9 kwietnia 2015 (10:54)

staramy się jak możemy !

https://www.facebook.com/events/386725428178262/

NIE!(0)

Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

Lub